Micra.lt

Nissan Micra Klubas
Dabar yra 2018 Lap 16 08:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011 Lap 14 21:19 
Atsijungęs

Prašau padėti. Turiu Micra 2003 m. benzinas - dujos. Dujos yra tiesioginio įpurškimo. Jau tokią nusipirkau. Parsivarius degė variklio lemputė.Kompas rodė klaidą, tad ją numušėme. Po kurio laiko vėl užsidegė variklio lemputė. Nesuprantu ko ji vėl degą? Ar gali būti dėl dujų? Kiek Micros ryja kuro vidurkį. Ant kompo rodo 7,1, tik nesuprantu ar benziną rodo ar dujas. Nusipirkau mašiną, bet sunkiai aš ją įkertu. :roll:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  

StandartinėParašytas: 2011 Lap 14 22:52 
Atsijungęs

visu pirma i ne ta tema parasete, antra, kokia klaida? koks variklis? duju sunaudojimo kompas nerodo, tik benzino. lempute gali buti del duju, o gali ir del kitko.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 Lap 15 00:17 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Sveikas, norint uzduot klausima, ji reikia rasyti tam skirtoje temoje arba sukurti nauja.

Kaip suprantu MIcra 2003, tai reiskia K12. Lempute dega ir tai yra normalu, nes japonai su dujom nelabai draugauja. Naujose subaru irgi uzsidega, nes varillis pritaikytas vaziuoti benzinu, o vaziuoja dujom, kompas nesupranta kas darosi. Cia reiktu su dujininkais pasikonsultuot, ides liambda zondo apgavikli ar kazka patars, nors as nesukciau del to galvos.

Kuro suvartojima rodo tokio kuro, kuriam automobilis pagamintas. Jei rodo 7.1, tai reiktu pora litru ar daugiau pripliusuot, nes duju daugiau vartoja.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 Lap 15 21:08 
Atsijungęs

ačiu už patarimus. Nelabai klubo taisyklių suprantu ir nežinau kaip sukurti naują temą. :oops: Bet svarbiausia, kad man atsakėte. Bet aš manau, kad micra turėtų mažiau`ryti benzino nei mano rodo jog 7,1, o šiandien jau rodė 7,4. Noriu patikslinti modelį ji yra 2003 m. variklis 1,2.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 Lap 15 21:13 
Atsijungęs

gara rašė:
ačiu už patarimus. Nelabai klubo taisyklių suprantu ir nežinau kaip sukurti naują temą. :oops: Bet svarbiausia, kad man atsakėte. Bet aš manau, kad micra turėtų mažiau`ryti benzino nei mano rodo jog 7,1, o šiandien jau rodė 7,4. Noriu patikslinti modelį ji yra 2003 m. variklis 1,2.

Ir dar norėjau paklausti kodėl kompas rodo jog benzino ryja 7,1 nors aš važinėju ant tiesioginio dujų ipurškimo

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 Lap 15 21:30 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Micra pagaminta kaip benzininis modelis, todel rodo kuro suvartojima tokio kuro, kuriam pagaminta, atsizvelgiant i akseleravima ir kitus dalykus. mano BMW rodo 8.3 autostradoj, bet zinau, kad duju vartoja 11.5-12, nes modelis benzininis ir parodymai atspindi kiek suvartotu tokiu vaziavimu benzino.

Kas del suvartojimo, tai 7.3 yra labai mazai, mano buvusi Micra 1.0 varikliu daugiau vartodavo. Be to parodymai yra apytiksliai.

Kas del taisykliu, tai pranesimus teko perkelti, nes jie buvo parasyti k11, ne k12 forume, be to temoje, kuri skirta mano automobilio aptarimui. Jei nera panasios temos apie kuro vartojima galima kurti nauja tema, duodant jai pavadinima ir ten gvildenti klausimus. K11 yra senesnio modelio micros, K12 nuo 2002, K13 naujos.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 Lap 15 21:39 
Atsijungęs

mano litrine pensininko rezimo 7 valge, normaliai 10, su turba apie 15

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 Lap 16 00:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

mano litrine micra ir dabar apie 7,5 valgo, kiekviena diena i darba vazineju kelias plentas + miestas, o tai cia kodel toks klausimas iskilo, jei maza masina tai nereiskia kad mazai valgyt turi, ziema su visais pakaitinimais ir apie 10 iseina

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 Lap 16 19:59 
Atsijungęs

mrx rašė:
Micra pagaminta kaip benzininis modelis, todel rodo kuro suvartojima tokio kuro, kuriam pagaminta, atsizvelgiant i akseleravima ir kitus dalykus. mano BMW rodo 8.3 autostradoj, bet zinau, kad duju vartoja 11.5-12, nes modelis benzininis ir parodymai atspindi kiek suvartotu tokiu vaziavimu benzino.

Kas del suvartojimo, tai 7.3 yra labai mazai, mano buvusi Micra 1.0 varikliu daugiau vartodavo. Be to parodymai yra apytiksliai.

Kas del taisykliu, tai pranesimus teko perkelti, nes jie buvo parasyti k11, ne k12 forume, be to temoje, kuri skirta mano automobilio aptarimui. Jei nera panasios temos apie kuro vartojima galima kurti nauja tema, duodant jai pavadinima ir ten gvildenti klausimus. K11 yra senesnio modelio micros, K12 nuo 2002, K13 naujos.

super ačiu užatsakymą

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume